Ne Dediler

Füsun, koçluk sürecimiz boyunca benim için sadece profesyonel bir koç değil aynı zamanda bilge bir arkadaş da oldu. Kurumsal tecrübesini koçluk becerileriyle harmanlaması, danışan için aydınlatıcı bir rehber görevini görmesindeki en büyük unsur.
Gamze Ö.- Brand Manager

 

Ben’i hatırlamamı sağladığı için O’na teşekkür ediyorum.
Ömer E.K. – Doktora Öğrencisi

 

Füsun bir kariyer koçu olarak, bana sadece kariyerimdeki hedeflerime ulaşmama yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda nerede hata yaptığımı ve bunu nasıl düzeltebileceğimi de anlamamı sağladı.

İrem Ö.E. – İK Direktörü

 

Füsun Hanımla yaptığımız görüşmelerde kendimi çok daha yakından tanıma olanağı elde ettim. Bunu başarmamda ki en büyük faktör koçumun gerçekleşen seanslarda bana doğru yerde, doğru zamanda, doğru soruları yöneltmesi ve beni bu sorularla baş başa bırakması idi bana kalırsa. Sürecin benim açımdan son derece verimli, pozitif katkılı geçtiği kanaatindeyim. Bu süreçte belkide hayatımın kilometre taşı olabilecek nitelikte çeşitli kararlar aldım kendimce. Ve en önemlisi de, görüşmeler bitse dahi her seferinde bunları hatırlayarak harekete geçmek benim için. Ve ben bunu da başardığımı düşünüyorum. Size gönülden teşekkür ediyorum Füsun Hanım:) Belki size çok fark ettiremedim ama emin olun hayatıma çok dokundunuz. Kimya mühendisi oluyorum seneye kısmetse, ama bu hayatta en çok istediğim şey benim de insanların hayatına tıpkı sizin gibi dokunabilmek. Dilerim bu hayalimi de bir gün gerçekleştiririm ve sizde buna şahit olursunuz:)

Buse D. – Üniversite öğrencisi

 

Uzun yıllar global bir şirket içerisinde edinmiş olduğu tüm deneyim ve gözlemleri Koçluk çatısı altında yeniden sentezleyen Füsun, yaptığı işlere duyduğu tutkuyu danışanlarına da başarıyla aktaran bir yaşam koçudur.

Meslekteki kısa geçmişine rağmen beraber projelendirdiğimiz çalışmalarda danışanlar üzerinde yarattığı son derece pozitif etki nedeniyle uzun vadeli çalışmalarımızda da keyifle çalışmak istediğimiz bir koçtur.
Elif D.Ş. – İK Direktörü

 

Füsun Hanım merhaba, Kitabı bitirdim 🙂 Aslında koçluk eğitimine başlamadan önce araştırma yaparken denk gelip sipariş etmiştim. Kitabı okurken önemli gördüğüm yerlerin altını çizerim mutlaka. fakat bu kitaptaki felsefe; öğreten, düşündüren, hatırlatan o kadar fazla şey çıkardı ki karşıma çizmelerim bitmedi bi türlü. Bu hafta koçluk eğitimine başladım. Güzel bir yolculuğa sizin de vesilenizle çıkmış oldum. Bu eserdeki katkınız, sanırım bir değerinizi yansıtıyor. Bu fayda bana ulaştı.. Tekrar teşekkürler.

G.G. – Social Recruiter ! Keynote Speaker

 

Füsun Hanım merhaba, biraz önce çevirisini yaptığınız “iş hayatında zihin oyunları” kitabını bitirdim. Koçluk ve eğitmenlik yapan biri olarak nadir okuduğum iyi ve tam anlamıyla anlaşılır bir eser olmuş. Ellerinize sağlık:)) sevgiler

F.G.Ö. – Trainer & Professional Coach