Koçluk

İlişki Dansı

Biz bu eğitimle ilişkilerimize daha yakından bakacağız. İster özel hayatımız isterse iş hayatımız olsun çevremizdeki insanlarla olan ilişkilerimizi yönetmek her zaman beceri ister. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde de özellikle bize yardıma olacak bu eğitimde, daha doyurucu ilişkiler deneyimlemek için bilgi edinmenin yanı sıra uygulamalar da yapacağız.

Dört gün sürecek olan eğitimimizde her bir günde farklı başlıklardan konuşacağız. Bunlar hem kendimizle hem de çevremizle olan ilişkilerimizde kullanabileceğimiz  ipuçları ve örnekleri içerecek. Yaşanan olaylar ve durumlar karşısında nasıl ilişkide kalacağımıza bakacağız. İletişim dilimize zenginlik katacak yeni yöntemler öğreneceğiz.

İlk gün, ilişkilerimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunları ve bunların çözüm yollarını içerecek. Özellikle toksik iletişimin kişisel ve profesyonel ilişkilerimizi çıkmaza sürüklemesini nasıl önleyeceğimize dair yöntemlerden konuşacağız.

İkinci gün, duygusal şiddeti, hem kendimize hem de karşımızdakine karşı duygusal şiddet içermeyen dili tanıyacağız. Karşımızdakine duygularımızı daha iyi ifade edeceğimiz bir dili nasıl oluşturacağımıza bakacağız.

Üçüncü gün, hem kendimize söylediğimiz hem de dışarıdan gelen ‘hayır’ ları nasıl daha iyi duyarız buna bakacağız. Tarafsız kalarak herkesin karar mekanizmasına katılması nasıl mümkün olacağını örnekleyeceğiz beraber.

Eğitimin son gününü grup koçluğu görüşmesi şeklinde düzenleyerek öğrenmeyi kalıcı kılmayı amaçlıyoruz. Grup koçluğunun bir başka faydası da birbirimizden öğrenme deneyimi sunması.  

Bu eğitim için üç kadın bir araya geldik. Hem profesyonel koçluk yapıyor ve  hem de eğitimler veriyoruz. Amacımız her birimizin ayrı ayrı sahip olduğu bilgi ve deneyimleri birleştirerek sinerji yaratmak ve daha fazla fayda sunmak. Hadi siz de bize katılın!

Eğitim Tarihleri

4-11-18 Mayıs 2020 Pazartesi Online Eğitim 20.30-22.30, 20 Mayıs 2020 Çarşamba Online Grup Koçluğu 20.30-22.00

Eğitmenler

Yasemin Karaçay, İlgin Tekeli, Füsun Kılınçlar

Ücret

450TL+KDV

Bize Ulaşın

ykaracaycoaching@gmail.com

coaching@fusunkilinclar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.